• ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

• 21.11.2018 14:55
      • Zbieramy elektrośmieci i wymieniamy je na pomoce dydaktyczne. Liczy się każdy kilogram.

• W dniach 22-30 listopada odbędzie się w naszej szkole zbiórka elektrośmieci w ramach programu Moje Miasto bez elektrośmieci. Zbieramy zużyty sprzęt AGD, RTV, IT i baterie.Każdy kilogram elektrośmieci zostanie przeliczony na odpowiednią liczbę punktów. Im więcej kilogramów, tym więcej punktów, tym lepsza propozycja wymiany na pomoc dydaktyczną.
        Zbiórka odbywać się będzie przy dyżurce szkolnej (w pomieszczeniu po sklepiku szkolnym). W czasie I dużej przerwy odbierane będą baterie.Sprzęt należy zgłaszać pracownikowi w dyżurce szkolnej. W przypadku dostarczenia sprzętu o dużych gabarytach, proszę o wcześniejszą informację przez Librus.
        Szanowni Rodzice-Wasza pomoc jest nieoceniona. Zachęcamy Państwa do poszukiwania elektrośmieci w domu, wśród znajomych i przyniesienia na zbiórkę szkolną.
        Więcej informacji na stronie: www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/