• Rok szkolny 2021/22

• Rada Rodziców SP nr 42 - Facebook

Witamy w nowym roku szkolnym - niech przebiega bez zawirowań i niesie nam wszystkim same dobre dni. Szczególnie serdecznie witamy Rodziców dzieci z klas pierwszych - jesteśmy przekonani że Wasi podopieczni polubią swoją pierwszą szkołę, a i Wy będziecie dobrze się czuć w naszej szkolnej społeczności!

1. SKŁADKI I KONTO

Składki to najważniejsze źródło finansowania działań Rady Rodziców. Co więcej, jedyne które ma charakter ciągły i stały. Fundusze pozyskujemy również przy okazji imprez, jednak ze względu na obostrzenia sanitarne znów nie wiadomo czy będzie możliwość ich organizacji.
          Składka wynosi 50 zł na rok (to kwota sugerowana, oczywiście można przekazać więcej:-) a zbierają ją klasowi skarbnicy, można też wpłacić bezpośrednio na konto:

Rada Rodziców SP42
          (PKO BP)
          tytuł wpłaty: składka na RR + imię, nazwisko i klasa

2. UBEZPIECZENIA

Przypominamy, że w tym roku nie zawieramy grupowej umowy ubezpieczenia NNW. Dotychczasowa polisa wygasła z końcem sierpnia. Dzieci/młodzież można ubezpieczyć we własnym zakresie w dowolnie wybranej firmie. Szczegóły wraz z kontaktem do naszego dotychczasowego ubezpieczyciela znajdziecie w wiadomości którą wysłaliśmy Wam 31.08.2021.