• Kadra trenerska

• Przedstawiamy Państwu kadrę trenerską Szkoły Podstawowej nr 42 w Poznaniu :

Od lewej: Przemysław Wojciechowski, Szymon Kozłowski, Luiza Moder-Wojewódzka, Włodzimierz Węcławek, Tomasz Ciepły

Wyżej wymieniona kadra zapewnia szkolenie na najwyższym poziomie sportowym, o czym świadczą dziesiątki zdobytych medali Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

• Włodzimierz Węcławek

• Najbardziej doświadczony trener z naszej kadry. Wytrenował wielu zawodników (również absolwentów naszej szkoły), którzy zdobywali medale Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

• Tomasz Ciepły

Trener Kadry Narodowej Juniorów, absolwent naszej szkoły, medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Dziś przekazuje całą swoją wiedzę młodzieży, która zdobywa medale na arenie międzynarodowej.

• Luiza Moder - Wojewódzka

Absolwentka naszej szkoły, trenerka Mistrzów Polski i zawodników Kadry Narodowej. Bardzo pomocna i zawsze uśmiechnięta.

• Przemysław Wojciechowski

Były zawodnik, obecnie trener floretu, szkoleniowe wielu zawodników, którzy zdobywali medale na arenie ogólnopolskiej.  Zawsze dba o szczegóły i jest rzetelny.

• Szymon Kozłowski

Najmłodszy stażem trener z naszej kadry. Były zawodnik, medalista Mistrzostw Polski i Europy. Uśmiechnięty i zaangażowany podczas każdych zajęć.