• WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

• Piękna jest radość w Święta,

Ciepłe są myśli o bliskich,

Niech pokój, miłość i szczęście

Otoczy dzisiaj nas wszystkich.

Niech te Święta będą dla każdego przyczyną radości.

Niech każdy z nas zazna dobra i dobro przekaże drugiemu.

I niech wszyscy wrócą w Nowym Roku zdrowi, szczęśliwi, zgodni i życzliwi.

• V MIKOŁAJKOWY TURNIEJ WE FLORECIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

• Świetnie spisali się uczniowie klasy 4A, którzy zajęli czołowe miejsca na podium w Turnieju Mikołajkowym.

We florecie dziewcząt zwyciężyła Yvette Zborowska, 2 miejsce zajęła Matylda Przybylska, a 3 miejsce wywalczyły Kornelia Wicher i Oliwia Kniat.

Świetne zaprezentowali się również:

- Weronika Wachowiak – 5 miejsce

- Natalia Moraczewska – 6 miejsce

- Lidia Tabaka – 7 miejsce- Zuzanna Szustak – 8 miejsce.

We florecie chłopców najlepszym okazał się Eryk Woźniak, na drugim miejscu stanął Juliusz Kujawa, a 3 miejsce wywalczyli Nathan Zborowski i Bartosz Luther.

Kolejne miejsca zajęli:

- Jakub Wachowski – 5 miejsce

- Szymon Glapka – 6 miejsce

- Krzysztof Rutkowski – 7 miejsce

- Stanisław Klyap – 8 miejsce

SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW!!!!!!!!!

• WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

• Tak wyglądał dzisiejszy poranek 6 grudnia przed wejściem do naszej szkoły. Spotkanie z Mikołajem było dla wielu miłą i nieoczekiwana niespodzianką.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W ZS 5

• 4 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny, który stał się już tradycją. Własnoręcznie przygotowane przez Rodziców arcydzieła można było nabyć z myślą o świątecznych prezentach. Nie zabrakło emocji przy licytacji przepięknych, własnoręcznie wykonanych przez Rodziców choinkach, gwiazdach i innych cudeńkach. Wielu wzruszeń dostarczyły kolędy i świąteczne piosenki w wykonaniu szkolnego chóru z udziałem naszych absolwentów. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły występy Rodziców wraz z uczniami klas edukacji wczesnoszkolnej, z pełnymi pomysłów dekoracjami, rekwizytami i grą na instrumentach muzycznych. Uzupełnieniem doznań estetyczno - artystycznych były pyszne ciasta upieczone przez Rodziców. Dzięki zaangażowaniu rodziców,nauczycieli i uczniów poczuliśmy klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas imprezy wykonaliśmy wiele pięknych zdjęć i filmów, które wkrótce udostępnimy.

Rada Rodziców dziękuje wszystkim za zaangażowanie.