• Witamy na stronie Zespołu Szkół nr 5
    • Znajdziesz tu bieżące informacje z życia szkoły oraz wiele ciekawych informacji.
    • ZS5
    • Widok z góry
    • Zawody szermiercze
    • Nasi szermierze reprezentują szkołę na planszach całego świata!
    • Szermierka
    • W naszej szkole możesz rozpocząć naukę szermierki oraz uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach.
    • Najświeższe informacje
    • Wybierz sekcję aktualności, aby wyświetlić szczegóły.
        • Zapisy dzieci do Przedszkola nr 115

Uprzejmie informujemy, że zapisy do naszego przedszkola na rok szkolny 2024/25 odbędą się w dniach 20.03. do 5.04.2024 przez system elektroniczny Nabór

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci na Drzwi Otwarte zaplanowane w dniach 2.03.2024 oraz 16.03.2024 w godzinach 9:00 do 13:00.

Oprowadzimy Państwa i dzieci po przedszkolu i jego zakamarkach, opowiemy o jego codziennym funkcjonowaniu i odpowiemy na Państwa pytania. Bardzo prosimy o zabranie obuwia na zmianę dla siebie oraz dzieci.

• Ferie

Każdy czeka na ten moment... rozpoczęcie zimowych ferii. Brak śniegu czy padający deszcz na pewno nie stanie na przeszkodzie, by przez pełne dwa tygodnie odpoczywać, poświęcać czas na swoje hobby, spotykać się ze znajomymi, spacerować czy pójść do kina. Najważniejsze jednak, by w tym czasie nie zapomnieć o swoim bezpieczeństwie. Pamiętajmy o rozwadze w korzystaniu z wolnego czasu zwłaszcza w Internecie. Miłego odpoczynku 🙂

• Sukces przedszkolaków

W dniu 7. 02. br. dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola wzięły udział w VIII Wildeckim Turnieju Zimowym. Dzieci zaprezentowały okrzyki grupowe, piosenki i układy taneczne. Uczestniczyły w różnych konkurencjach intelektualnych, plastycznych i ruchowych. Było dużo śmiechu i zabawy. Wśród dziewięciu drużyn okazaliśmy się najlepsi - grupa Sowy zajęła I miejsce, a grupa Pszczoły II. Dużo radości sprawiły nam otrzymane nagrody.

• Konkurs NAJSŁODSZY PUPIL

Ogłaszamy wyniki konkursu Samorządu Szkolnego na

NAJSŁODZEGO PUPILA.

Otrzymaliśmy wiele pięknych zdjęć. Trudno było wybrać tego NASŁODSZEGO.

Dzięki głosom uczniów i nauczycieli wyłoniliśmy zwycięzców.

Klasy 1 – 3

1. Michalina Bartkowska kl. 2a i TULISIA
            2. Bianka Ziojła kl. 2a i RAYA
            3. Alisa Ign