• Misie 2023/2024

• Zajączek

Wielkanoc to czas na wspólne świętowanie , wpólny posiłek oraz szukanie zajączka

Powitanie Wiosny i pierwszy wiosenny spacer spacer Po zimie czas na wiosnę grupa Misi postanowiła iść na spacer w poszukiwaniu oznak. Wraz z całym przedszkolem poszliśmy przegonić zimę i zaprosić wiosnę , aby u nas na dłużej została.

Urodzinki dzieci z grupy Misiów

Przyjaźni wielkich i małych , wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego najlepszego . Tego życzymy naszym małym jubilatom  Iga, Tymon, Gabrysia  :  )

Dzień sportu

Sport to zdrowie Misie rozwijają swoją sprawność fizyczną poprzez zabawę

Spotkanie z Gwiazdor

Jednym z tradycyjnych zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia jest spotkanie z Gwiazdorem . 19.12.2023 tuż po Wigilii "Misie" spotkały się z uroczym Gwiazdorkiem, który obdarował dzieci pięknymi prezentami .

Czytamy bajeczki

Grupa misiaczków miała wyjątkowego gościa , a mianowicie Panią z biblioteki. Mieliśmy okazję w ciekawy sposób dowiedzieć się na czym polega praca w bibliotece oraz jak nalezy się zachowywać w bibliotece.

Powitanie jesieni

Przyszedł czas na jesień, dlatego poszerzamy swoją wiedzę , obserwując jakie zmiany zachodzą w przyrodzie poprzez spacery i wycieczki .

Nasze pierwsze leżakowanie

Po dobrej i długiej zabawie czas przychodzi na odpoczynek. Misie relaksują się przy muzyce relaksacyjnej i nabierają sił na resztę dnia.

Dzień chłopca

Dzień chłopca - w ten dzień chłopcy zostali obdarowani drobnym upominkiem przez dziewczynki. Dzięki temu mogliśmy wyrazić pozytywne emocje, zbudować atmosferężyczliwości oraz czerpaćradość ze wspólnej zabawy.