• Wychowawcy klas 4 - 8

          ROK SZKOLNY 2022/23

           

          Klasa Wychowawca sala
          4a mgr Ewa Mika - Królik 36
          4b mgr Agnieszka Małecka 41
          5a mgr Olga Brzęczek 44
          5b mgr Hanna Rój - Pytel 39
          6a mgr Danuta Leśniewska 38
          6b mgr Elżbieta Gabinet 17
          7a mgr Małgorzata Bergandy - Głucińska 26
          8a mgr Małgorzata Podgórska 37
          8b mgr Małgorzata Nowak 32
          8c mgr Katarzyna Witek-Dryjańska 35

           

           

          Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół nr 5

          L.p. Nauczyciel Przedmiot
          1. Bereżecka Ewa świetlica
          2. Bergandy-Głucińska Małgorzata  język polski, WDŻ
          3. Białasik Przemysław wych. fizyczne, szachy
          4. Bleja -Figuła Katarzyna pedagog
          5. Błaszczyk Katarzyna  przyroda, geografia
          6. Braziewicz- Maćkowiak Ewa  nauczanie zintegrowane
          7. Brzęczek Olga  język angielski
          8. Ciepły Tomasz szermierka
          9. Cygan Iwona  nauczanie zintegrowane
          10. Czerniak Beata  matematyka, informatyka
          11. Dawidziak Irena nauczanie zintegrowane
          12. Dembicka Krystyna nauczanie zintegrowane
          13.

          Dirks - Urbaniak Katarzyna 

          język polski
          14. Figuła Dobiesław  historia, WOS, etyka
          15. Fil Adriana nauczanie zintegrowane, j. angielski
          16. Furmańczyk Agata świetlica
          17. Gabinet Elżbieta przyroda, geografia, chemia
          18. Gawrysiak-Knez Anna język angielski
          19. Grygier Małgorzata wych. fizyczne
          20. Hampel Aleksandra język polski
          21. Jankowska Janina świetlica
          22. Kegel Edward wych. fizyczne, EDB, biologia
          23. Kegel Zuzanna biologia
          24. Kozłowski Szymon szermierka
          25. Leśniewska Danuta  matematyka
          26. Małecka Agnieszka muzyka, plastyka
          27 Mika Ewa  technika, plastyka, fizyka
          28. Misiewicz Tomasz historia, WOS, WDŻ
          29. Moder-Wojewódzka Luiza szermierka
          30. Nowak Małgorzata informatyka
          31. Podgórska Małgorzata język polski
          32. Poterska Alicja religia
          33. Rój-Pytel Hanna matematyka, fizyka
          34. Sawicka Urszula matematyka
          35. Schramm Ewa religia
          36. Strzelbicka Monika nauczanie zintegrowane
          37. Szczepaniak Ewelina język niemiecki
          38. Tomkowiak Jolanta nauczanie zintegrowane
          39. Wachowiak Violetta nauczanie zintegrowane, etyka
          40. Wenglewicz Anna religia, świetlica
          41. Węcławek Włodzimierz szermierka
          42. Wiśniewska-Stolarczyk Marta język angielski
          43. Witek-Dryjańska Katarzyna historia, ORI
          44. Wojciechowski Przemysław szermierka
          45. Wolny Katarzyna świetlica
          46. Żołądek Ewa  nauczanie zintegrowane, szachy