• niebieski parasol

Szanowni Rodzice,

witamy w nowym roku szkolnym!

Rada Rodziców jest organem społecznym wspomagającym szkołę w procesie edukacji dzieci i młodzieży,
          a więc ta rola jest bardzo ważna. Nie odcinajmy się od tego.

Rada Rodziców, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych Pociech oraz chcąc po prostu zapewnić im trochę więcej uśmiechu i komfortu, zwraca się z serdeczną prośbą o Państwa pomoc i zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że każdy z Państwa poczuje się jednym z członków naszej małej, szkolnej społeczności i dla dobra i uciechy Dzieciaków – dorzuci cegiełkę do naszego wspólnego budżetu (budżetu dla naszych Dzieci!). Zwracamy się do wszystkich Rodziców, by wpłacili na Radę Rodziców przynajmniej 50 zł. Pierwsze wpłaty przyjmować będą nowo wybrani skarbnicy na pierwszych zebraniach klasowych, a najlepiej dokonywać przelewu na konto RR (w tytule przelewu podając imię i nazwisko dziecka i klasę, do której chodzi dziecko).

NR KONTA Rady Rodziców  PKO BP 83 1020 4027 0000 1002 1433 1559

Z zebranych w tym roku szkolnym pieniędzy planujemy m.in.:

• sfinansować powstanie muralu na murze prze bramie wjazdowej na boiska szkolne – koszt 550 zł
          • kontynuować współpracę z Samorządem Uczniowskim finansując zakup nagród dla zwycięzców konkursów – koszt 500 zł
          • ponownie ufundować nagrody dla najlepszych uczniów na zakończenie roku szkolnego – koszt 2000 zł
          • stworzyć kącik wypoczynkowy w hallu I piętra (z pufami, poduszkami, stoliczkami, wykładziną i półkami crossbookingowymi) oraz ocieplić kącik śniadaniowy – koszt ca 1500 zł
          • zorganizować Jarmark Świąteczny
          • zorganizować atrakcje na Dzień Dziecka – koszt ca 1500 zł
          • sponsorować 5 koncertów dla dzieci i młodzieży – koszt ca 1700 zł
          • opłacić zajęcia z psami tropiącymi – koszt 600 zł
          • organizować warsztaty naukowe – koszt ca 2200 zł
          • odnowić podcienia na boisku jako miejsce wypoczynku w ciepłe dni – koszt ok. 1000 zł

To wszystko się nie uda bez Państwa zaangażowania,

za które z góry uprzejmie dziękujemy!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Prezydium Rady Rodziców