• NASZE DZIAŁANIA:

• We wtorki i czwartki odbywa się zbiórka nakrętek przy sali nr 35 na II piętrze
        • Konkurs Adventskalender - trzeba stworzyć kalendarz adwentowy ze słownictwem w jezyku niemieckim
        • Mam talent - prezentacja swojego talentu
        • Najsłodszy pupil - zdjęcie swojego pupila do konkurs fotograficzny
        • Dokarmiamy ptaki - wkrótce rozpoczyna się sezon na dokarmianie ptaków (na terenie naszej szkoły również będą wieszane karmniki)
        • Góra grosza - od 11 grudnia rozpoczęta została zbiórka groszy, która finansuje pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla potrzebujących dzieci i całych rodzin na terenie Polski
        • 27. listopada w naszeJ szkole rozpoczęto zbiórkę jedzenia dla porzuconych i pokrzywdzonych psów, kotów, królikow, ptków i mniejszych gryzoni. Można przynieść  karmę, akcesoria, ręczniki, koce, środki czystości. dary mozna zostawić w kartonie przy tablicy ogłoszeń.
        • W grudniu na lekcji wychowawczej każda klasa ma wykonać plakat na drzwi w tematyce świątecznej.

We wtorek szóstego grudnia odwiedził naszą szkołę święty Mikołaj!

Wszyscy uczniowie i nauczyciele otrzymali słodkie niespodzianki.
        Był to bardzo miło spędzony dzień w szkole!

• Zakończyła się zbiórka darów dla zwierząt. Bardzo dziękujemy za wszelkie ofiarowane przysmaki i gadżety dla naszych czworonożnych przyjaciół!