• Pumpkin Gallery przy Różanej
     • Pumpkin Gallery przy Różanej

     • Od samego rana przy ul. Różanej dzieci, rodzice i przechodnie zatrzymywali się z nie ukrywanym podziwem na widok galerii przepięknie wyciętych i przyozdobionych dyni. Był to efekt ogłoszonego przez naszą Radę Rodziców konkursu na najpiękniejszą dynię. Trzeba przyznać, że wybór był tej najbardziej wyjątkowej był wyjątkowo trudny. Ilość prezentowanych prac była ogromna i dyniowe arcydzieła były po prostu wybitne. Nie dziwi, że wystawa wzbudziła takie zainteresowanie. W godzinach południowych prace zostały przeniesione do holu szkolnego, gdzie nadal cieszyły oczy dzieci, rodziców i nauczycieli.

      Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy wspaniałych efektów. Radzie Rodziców dziękujemy za inicjatywę i wysiłek włożony w wyeksponowanie pięknych prac.

      Można być przekonanym, że kolejne konkursy spotkają się z nie mniejszym zainteresowaniem i przyniosą kolejne powody do dumy i radości.

    • Spektakl teatralny „Dobrze, lepiej, katastrofa” na naszym boisku w najbliższą weekend
     • Spektakl teatralny „Dobrze, lepiej, katastrofa” na naszym boisku w najbliższą weekend

     • Po raz kolejny w tym sezonie mamy przyjemność zaprosić na wydarzenie kulturalne, które odbędzie się na naszym boisku sportowym.

      Szykuje nam się sobota na wesoło!

      Serdecznie zapraszamy na premierę komediowego spektaklu Teatru Ewolucji Cienia w dniu 22.10.2022, o godzinie 12.00, 15.00 i 17.00 na terenie dziedzińca szkoły, a w razie niepogody na sali gimnastycznej.

      „Dobrze, lepiej, katastrofa” to spektakl, który łączy pokolenia,  zapraszamy więc całymi rodzinami od dziecka po seniora. Dzieci odkryją zupełnie nową dla nich rzeczywistość lat 70-tych, dorośli odetchną z ulgą,  że to już minęło, a seniorzy pewnie uśmiechną się na wspomnienie swojej młodości.

      Dobry humor gwarantowany!

    • Szkolne wybory książek
     • Szkolne wybory książek

     •  

      Październik miesiącem szkolnych wyborów książek

       

      W ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – priorytet 3”, nasza szkoła otrzymała dotację na zakup książek. Celem Programu jest rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

      Realizując Program, biblioteka szkolna planuje zakup książek, którymi zainteresowani są czytelnicy.

      Każdy uczeń, nauczyciel i rodzic może podać tytuły książek, które są dla niego ważne i godne polecenia.

      Swoje propozycje można zgłaszać poprzez wypełnienie poniższej ankiety.

      Można tez wypełnić tradycyjną ankietę papierową, odwiedzając bibliotekę.

       

      Wybory trwają do końca października 2022 r.

       

      Ankiety

       

      Dla uczniów     Dla rodziców     Dla nauczycieli

       

       

      Podczas wypełniania ankiety proszę zwrócić uwagę na pytania oznaczone jako wymagane (czerwoną gwiazdką przy pytaniu). Bez poprawnego wypełnienia ich, przesłanie ankiety będzie niemożliwe. Pytania nieoznaczone jako wymagane mają charakter informacyjno-statystyczny i niewypełnienie ich nie spowoduje braku możliwości przesłania ankiety.