• Dzień Edukacji Narodowej

• Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.

Benjamin Franklin

W dniu 13.10.2023 r. w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki. W tym dniu nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i informatyki przygotowali prezentacje, stoliki doświadczeń, eksponatów, gier.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach: Mikroskopowanie - Mikrodetektywi, Wnętrze ciała człowieka - Mądre układanki z własnego ciała, układali radosne sześciany i tangramy, kolorowali obrazki i ożywiali je za pomocą aplikacji Quiver, sterowali robotami na torze z przeszkodami, przekonali się, że tak naprawdę widzimy do góry nogami oraz przenieśli się do wirtualnej rzeczywistości obserwując wulkany na Marsie za pomocą okularów ClassVR.

Uczniowie mieli okazję wziąć udział w loterii - konkursie na temat wiedzy zdobytej na Festiwalu i zdobyć nagrody.

Ponadto uczniowie przygotowali bukiety kwiatów dla swoich wychowawców wykonując kreślenie okręgów cyrklem. Uroczystość  uświetnił występ chóru szkolnego pod dyrekcją pani Agnieszki Małeckiej.

Uczniowie pod opieką wychowawców przygotowali własnoręcznie bukiety kwiatów.

• Sukces w Gdańsku

• 🤺🤺 ALICJA SIKORSKA niepokonana w Gdańsku!🤺🤺🤺

BLANKA HUDZIAK na drugim miejscu podium, a TOMASZ BITNER, KORNELIA NOWICKA, MICHALINA BARTKOWSKA W SZEROKIM FINALE 😀😀😀🤨👍👍👍🤺🤺🤺🤺🤺🤺🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

8.10.2023 r. odbył się Ogólnopolski Turniej Szermierczy "Puchar Rajców Gdanskich"

Na najwyższym stopniu podium stanęła ALICJA SIKORSKA nie przegrywajac żadnej walki !!🥇🥇🥇🥇

W finale spotkała się z koleżanką klubową BLANKĄ HUDZIAK 🥈🥈🥈🥈🥈

Dwa miejsca na pudle to fantastyczy wynik naszych zawodniczek! OGROMNE BRAWA I GRATULACJE Sikorka i Blanka!!

Na duże brawa zasługuje Tomasz Bitner, który zaledwie jednym trafieniem przegrał walkę o awans do ćwierćfinału.

Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów!