• DRZWI OTWARTE w SP 42

• W piątek 22.03.2024r. spotkaliśmy się w Szkole Podstawowej nr 42 na DRZWIACH OTWARTYCH. Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zapoznać się z ofertą naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.

• Konkurs języka angielskiego w przedszkolu "MY BOOK OF GREEN"

• W poniedziałek 18.03.2024r. w naszym przedszkolu, odbyło się podsumowanie konkursu - ,,My book of green promującego kulturę krajów anglojęzycznych Irlandii. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu z niewielką pomocą rodziców, książeczki która w różnorodny sposób ilustrowała ,,zielone słownictwo  z okazji dnia Świętego Patryka. Wszystkie książeczki zostały wykonane z oryginalnością interpretacji tematu, niezwykłą starannością i fantazją. Poza dobrą zabawą, dzieci mogły poszerzyć zasób słownictwa, a także rozwijać zainteresowania językiem angielskim. Ufam, iż wzrosła również motywacja do nauki języków obcych.

Laureaci konkursu oraz wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.Wszystkim uczestnikom - Dzieciom i Rodzicom serdecznie dziękuję za udział, gratuluję pomysłów.

Congratulations!

Organizator: Monika Soberska

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce GALERIA PRZEDSZKOLA NR 115.

• Wizyta Jeżyków w Urzędzie Miasta

• W dniu 1.03.br. grupa Jeżyki wzięła udział w wycieczce do Urzędu Miasta Poznania. Mieliśmy okazję obejrzeć sale: Malinową, Błękitną, Sesyjną oraz miejsca gdzie funkcjonuje centrum monitoringu miejskiego. Wycieczka po budynku UMP prowadzona była przez pracownika Wydziału Obsługi Urzędu.Zwieńczeniem było spotkanie z Zastępcą Prezydenta Miasta Poznania Bartoszem Gussem, który opowiedział nam o swojej pracy oraz wręczył maskotki - poznańskie koziołki.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w zakładce GALERIA PRZEDSZKOLA NR 115.

• Dla NAJWSPANIALSZYCH KOBIET

Niech każdy dzień Waszego życia

Będzie równie piękny, jak jesteście Wy same.

Niech przyniesie Wam wiele sukcesów!

Wszystkiego najlepszego!