• Ostatni tydzień zapisów do szkoły, próby sprawnościowe

• Rozpoczyna się ostatni tydzień zapisów dzieci do szkoły. Trwają one do 24.04.2024 r.

Przypominamy jednak, że do klas sportowych należy zapisać dzieci wcześniej składając wniosek. Następnie należy przyjść z dzieckiem na próby sprawnościowe. Będą się one odbywały 15, 17 i 19.04. w godzinach 16:00 do 17:30 w sali gimnastycznej (wejście z dziedzińca szkolnego od ul. Niedziałkowskiego).

Oto link do systemu >>> Nabór <<<

• Zbiórka dla przytuliska w Szczodrochowie

• W sobotę 13 kwietnia Samorząd Uczniowski przekazał zbierane prez uczniów naszej szkoły karmy i akcesoria dla zwierząt z przytuliska w Szczodrochowie.

Przytulisko opiekuje się zaniedbanymi, skrzywdzonymi przez ludzi pieskami i kociakami. Przygotowuje je do nowego, lepszego życia i oddaje do adopcji.

Dziękujemy Zuzannie Pawlak z kl. 8a oraz jej mamie za zorganizowanie transportu.

Każda pomoc jest nadal mile widziana. Zachęcamy do dalszego udziału w zbiórce, która potrwa do końca roku szkolnego.