• DEKLARACJA DYŻUR WAKACYJNY

   •    DYŻUR WAKACYJNY ORGANIZACJA

    1. Dzieci przyprowadzamy do godz. 8.15!.
    2. Posiłki: 8.30 śniadanie 11.00 zupa 13.15 drugie danie 14.00 podwieczorek
    3. Dzieci odbieramy od godz. 14.20 . O wcześniejszym odbiorze prosimy informować rano podczas przyprowadzania dzieci.
    4. W czasie dyżuru dzieci młodsze nie leżakują.
    5. Oprócz rodziców dzieci mogą odbierać także inne osoby,(które mają ukończone 18 lat) na podstawie aktualnego upoważnienia wypisanego przez rodziców.(Upoważnienia są do pobrania na naszej stronie internetowej w zakładce DRUKI DO OBRANIA). 
    6. Dzieci powinny być zaopatrzone w woreczki z rzeczami na przebranie. Podczas upałów prosimy, aby dzieci miały nakrycia głowy. Dzieci nie przynoszą do przedszkola picia ani jedzenia. Woda do picia (oprócz napojów do posiłków) jest dostępna  dodatkowo dla dzieci przez cały dzień.
    7. Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy tylko dzieci zdrowe.

    UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECI

    Przypominamy o sprawdzeniu na miejscu w przedszkolu, czy upoważnienia do odbioru dzieci są nadal aktualne.  Upoważnienia można pobrać z zakładki DRUKI.  Osoby odbierające dziecko z przedszkola, muszą mieć ukończone 18 lat. 

    Drodzy Rodzice,

    w roku szkolnym 2022/2023 nasze przedszkole pełni dyżur w miesiącu lipcu. W tym czasie do naszego przedszkola będą również uczęszczały dzieci z przedszkola nr 87 Jacusia i Agatki.  Natomiast w sierpniu Przedszkole 115  będzie zamknięte i dzieci z naszego przedszkola tym razem wymiennie będzie można zapisywać do Przedszkola nr 87 na ul. Czesława. 
    Prosimy o dokładne przeczytanie zasad i kryteriów przyjmowania dzieci na dyżur, które są w linku poniżej łącznie z dokumentami do pobrania.
    Wnioski przyjmujemy w terminie od 30.05.23r. do 2.06.23r. w przedszkolu do, którego dziecko będzie uczęszczało na dyżur.
     
     
     
     
     
    Informujemy, że lista dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny jest wywieszona przed wejściem do przedszkola. Szczegółowe terminy  postępowania rekrutacyjnego w linku poniżej.