• DEKLARACJA DYŻUR WAKACYJNY

   • WNIOSKI NA DODATKOWY DYŻUR WAKACYJNY DO ODDZIAŁU MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO W Szkole Podstawowej nr 26 ( na czas przedłużonego zamknięcia naszego przedszkola z powodu remontu)

    Drodzy Rodzice,
    poniżej załączamy link z pismem skierowanym do Rodziców z Wydziału Oświaty dotyczącym zapisów dzieci do oddziału międzyprzedszkolnego w wyznaczonej placówce na czas przedłuzonego zamknięcia naszego przedszkola z powodu remontu. Przypominamy, że nasze przedszkole jest zamknięte cały lipiec, a także od 1-5.08.2022. Termin zapisu oraz maksymalna ilość dni podane są na wniosku. Do pisma dołączamy również link z wnioskiem oraz klauzulą RODO. Wniosek najlepiej dostarczyć do przedszkola w wersji papierowej ewentualnie przesłać scan wniosku  drogą elektroniczną na adres: sekretariat@zs5.poznan.p w nieprzekraczalnym terminie do 5 kwietnia 2022r. Wnioski  w wersji papierowej do pobrania na miejscu w przedszkolu.
     
    linkI do skopiowania
     

    Drodzy Rodzice,

    dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu zaplanowany jest w dniach od 8-31 sierpnia.

    Ze względu na remont elewacji budynku i wymianę okien w przedszkolu zamknięcie naszej placówki za zgodą Organu Prowadzącego jest w tym roku wydłużone. Tak więc przedszkole jest zamknięte przez cały lipiec oraz pierwszy tydzień sierpnia.

    W dniach 7-11 marca 2022r. należy złożyć w naszym przedszkolu deklarację o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

    Deklaracje można pobrać na miejscu w przedszkolu w dniach 7-11.03.2022r.(dopiero od tego dnia będą wydawane wnioski) lub pobrać w wersji elektronicznej do wydruku << wniosek deklaracji na dyżur wakacyjny  >>

    Zwrotu deklaracji (ostatni dzień to 11.03.2022r.) można dokonać na miejscu w przedszkolu lub jako skan dokumentu przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@zs5.poznan.pl

    Przypominamy, że na deklaracjach powinny być podpisy obojga rodziców!!!