• Wyniki konkursu literackiego Różana Story

• Z prawdziwą radością informujemy, że konkurs literacki Różana Story został rozstrzygnięty.

Przedstawiamy zwycięzców i wyróżnionych w konkursie.

W kategorii klas IV-VI:

ZWYCIĘZCA - praca nr 1 - Aleksandra Szczukiewicz, kl. Vb

WYRÓŻNIENIA:

- praca nr 3 - Zofia Konieczna, kl. Va

- praca nr 6 - Amelia Krzyżycka, kl. VIa

w kategorii klas VII-VIII:

ZWYCIĘZCA - praca nr 5 - Bazyli Jędrzejewski, kl. VIIb

WYRÓŻNIENIA:

- praca nr 4 - Weronika Wachowiak, kl. VIIa

- praca nr 2 - Dominik Gutowski, kl. VIIb

- praca nr 7 - Rita Kaźmierczak, kl. VIIIa

Wszystkim wyżej wymienionym składamy serdeczne gratulacje.

Dla przypomnienia: zwycięzcy konkursu w ramach nagrody w dniu jutrzejszym (1.06.) będą sprawować funkcję dyrektora szkoły dzieląc się obowiązkami. Będzie to dzień świąteczny dla dzieci, ale też normalny dzień pracy. Zapraszamy pełniących obowiązki dyrektora do gabinetu o godz. 7:50.

Z pewnością jutro czeka nas ciekawy i radosny Dzień Dziecka.

• Wyniki konkursu na lapbooka

• Przedstawiamy zwycięzców konkursu na najbardziej kreatywnego lapbooka o Konstytucji 3 maja.

Pierwsze miejsce - Adrianna Sobkowiak z klasy 4b

Drugie miejsce - Hubert Jęczewski z klasy 4a

Trzecie miejsce - Szymon Potocki z klasy 5a

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

• Sukces szermierzy

• Fantastyczny dzień dla naszych uczniów!

We florecie dziewcząt Mira Woźniak, Maria Pinkowska razem z koleżankami z klubu AZS-AWF POZNAŃ Florentyną Wiśnik oraz Niną Jaskólską wywalczyły 29.05.2022r. w stolicy, srebrny medal drużynowych Mistrzostw Polski młodzików.

Ogromne gratulacje dla zawodniczek - wspaniały wynik!

• Wildeckie Półkolonie 2022

• W naszej szkole będą organizowane dwa turnusy półkolonii finansowanych ze środków Rady Osiedla Wilda. W półkoloniach mogą uczestniczyć dzieci aktualnie uczęszczające do klas 1-5 z naszej szkoły podstawowej, lub mieszkające na terenie Osiedla Wilda.

Proponujemy półkolonie w terminach 18.07. - 22.07.2022 oraz 22.08. - 26.08.2022.

Zapisy (przyjmowanie wniosków) będą odbywać się wyłącznie w dniach 23.05. - 27.05.2022 r. Ogłoszenie wyników zapisów w dn. 3.06.2022 r.

Informujemy, że wniosek wraz z regulaminem jest dostępny >>> TUTAJ <<<

• Majowe świętowanie

• Maj jest miesiącem bogatym w ważne święta narodowe. Za nami Międzynarodowy Dzień Pracy, Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3 Maja. Nasza szkoła w ramach obchodów tych świąt postanowiła stworzyć wielką biało-czerwoną flagę na szkolnym boisku. Biało-czerwone były również nasze stroje tego dnia. Uczniowie zapoznali się podczas zajęć z okolicznościami uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz wagą tego dokumentu w historii.

Nasze obchody jeszcze się nie zakończyły. Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie szkolnym na najlepszego lapbooka o Konstytucji 3 Maja. Przewidziane ciekawe nagrody! Prace proszę przekazać do 20 maja pani Katarzynie Witek-Dryjańskiej.