• Sukcesy szermierzy

• Właśnie skończył się XII Międzynarodowy Turniej „O Puchar Prezydenta Miasta Gdańska” w kategorii młodzik oraz w kategorii dzieci.

W kategorii dzieci na najniższym stopniu podium uplasowali się Alicja Sikorska oraz Tomasz Bitner. W ćwiercfinale Blanka Hudziak przegrała z Natalią Budą 10:7 i zajęła ostatecznie 5 miejsce. Na pochwale zasługuje Bartosz Giec, który zakończył turniej na miejscu 14. Turniej chłopców wygrał Stanisław Witkowski Warta Muszkieterowie Poznań.

W turnieju młodzików z naszej szkoły wystartowało trzech zawodników. Najlepsza okazała się Mira Woźniak, która przegrała walkę ćwierćfinałową z późniejsza zwyciężczynią turnieju Zofia Kociubińska IKS Leszno. Mira zajęła bardzo dobre 7 miejsce. Dobrze spisali się Damian Giec i Aleksander Kujawa. Obaj zawodnicy przegrali swoje pojedynki o wejście do najlepszej ósemki turnieju i zajęli kolejno miejsca 9 i 10.

Wyniki naszych uczniów

Młodzik:

7 Mira Woźniak

9 Damian Giec

10 Aleksander Kujawa

Dzieci:

3 Alicja Sikorska

3 Tomasz Bitner

5 Blanka Hudziak

14 Bartosz Giec

• Talenciaki 2023

• Nasza szkoła ponownie dołączyła do grona szkół w Polsce uczestniczących w akcji Lidla  "Szkoły Pełne Talentów".  Akcja rozpoczęła się 1 września 2023 r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy- za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające owoc lub warzywo.

Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR, i przypisać je do (najlepiej) naszej szkoły. Można również kupon przynieść do szkoły i wrzucić go do wystawionych pudelek (przy dyżurce lub sekretariacie). Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na atrakcyjne nagrody, które posłużą uczniom naszej szkoły.

Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.😊