• Światowy Dzień Kota

• Klasy pierwsze obchodziły 17 lutego Światowy Dzień Kota. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat tych pięknych zwierząt. Były kocie przebrania, kocie zabawy w kodowanie, kocie łamigłówki. Wspólnie wykonaliśmy plakat z wiadomościami na temat kotów i powstało wiele pięknych prac plastycznych - oczywiście o kociej tematyce.

• LEKCJA SZERMIERKI W KLASIE 3A

• Dziś odbył się pokaz walk szermierczych dla klasy 3a. Uczniowie mogli zapoznać się z tą piękną dyscypliną sportu. Mieli okazję spróbować swoich sił w pojedynkach z kolegami z klasy.

TRENERZY ZAPRASZAJĄ DO 1 I 4 KLASY SPORTOWEJ O PROFILU SZRRMIERCZYM NA ROK SZKOLNY 2021/2022

• Zimowe zabawy

• Za oknem od kilku dni panuje zimowa aura, którą dzieci uwielbiają. To świetna okazja do zajęć ruchowych na świeżym powietrzu. Uczniowie z klas 1-3 oddali się zimowemu szaleństwu: zjeżdżaliśmy na sankach, były zawody w lepieniu bałwanków, pierwszaki utrwalały litery kreśląc je na śniegu. Uczniowie klas trzecich przy okazji poznawania przygód Anaruka próbowali zbudować iglo. Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało. Zabawa była znakomita i wszyscy uśmiechnięci wracaliśmy do klas.