• Zapisy do klas I i klasy IV sportowej

• W dniach 12-30.04. br. będą trwały zapisy do szkoły (klasy 1. ogólnodostępne i sportowa).

W tych dniach składa się wnioski. Można skorzystać z zakładki po prawej stronie NABÓR DO SZKOŁY. Po wypełnieniu wniosku i załączników należy je dostarczyć do ZS 5 (mailem lub w formie papierowej). Nie można zapomnieć o tym, że po przeprowadzonej rekrutacji (11.05.2021) należy potwierdzić chęć zapisu dziecka do szkoły (w dniach 11-13.05. br.).

Również w tych dniach składamy także wnioski o przyjęcie dziecka do klasy IV sportowej (szermierka). Wniosek należy >>> POBRAĆ <<< i po wypełnieniu oraz podpisaniu dostarczyć do szkoły wraz z >>> OŚWIADCZENIEM <<<.

Próby sprawnościowe do klas sportowych będą się odbywały w terminie 15-23.04. br. w reżimie sanitarnym. Z kandydatami będziemy kontaktować się indywidualnie na podstawie złożonych wniosków.

Ze względu na aktualną sytuację zdrowotną DRZWI OTWARTE (poniżej) prowadzimy w formie wirtualnej. Można tu znaleźć wszystkie niezbędne informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą szkoły na stronie

>>> NABÓR <<<.

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 42 im. Bolesława Chrobrego.